Shut Up Karl

Měli byste se schovávat za tímto ventilátorem Karl Lagerfeld, hanba na vás, pro volání Adele "a trochu tuku". Kdo jste? Jaký má smysl říkat, že? Co se snažíš dokázat? Proč se snažíte snížit děvku? Škoda, škoda, škoda. Nečtěte lidi, jako vede pouze k bytí přečíst a nechcete slyšet ten příběh. Mluvil jste o šikanování, a jsem si jist, že jste. Vidím to tak, jak jsem byl obětí šikany taky, a já jsem zklamán ve vás, tady jste prokázáno, sám se docela dobře na to, a vy jste velmi nejhorší - blahosklonně jeden.

Adele není nic menšího než úžasné. Je pravda, odvážný a vzácný talent a někdo, kdo má upoutala pozornost a obdiv světa v krátkém čase vážně. Ona je také velká krása a nesmírně smysluplné zářící divu. Vypadá to úžasné, její roztomilost vyzařuje z jejích silných a rychle rotujících interiéru klieg světla a rozjasní vše v míře, která je činí ještě tma, oblačnost cítím světelný a nelítostná a hodný. To je to, co světlo jako ona dělá. Ona se rozsvítí náš život. Ona je zářící skrze mraky a přináší vám slunce. Seru na vás, pokud nemůžete si uvědomit, že. Seru na vás a vaše zkurvený brýle. Vezměte je pryč na druhou a vidět ty zatracený světlo. Self Tanner vám nedává žádný vitamin D. Musíte slunce.

Adele zpívá a já jsem si přál, abych mohl zpívat takhle, a já, ve sprše. Zajímalo by mě, jestli bych mohl vypadat jako ona. Možná, že před 20 lety, že by mohla být já. Možná, že jsem krásná po všem. Možná, že se všichni mýlili o mně. Možná budu být milován. Možná, že budu rád jednou. Možná, že ano. Možná.

Zní to složité, protože je to strašně složité, ale překvapivě jednoduchý a prostý. Když vidíte někoho, kdo vás identifikovat s, který má tělo, které by mohly být vaše tělo, a to rozpoznat na obrazovce, protože si pamatujete ji od zrcadla a dívat se na ně zářit a podmanit si a překonat a přemoci a vylekat a ovládnout svět , si myslíte, že můžete udělat totéž. To vám dává sílu. Je to silný, nepopsatelně tak. Hvězda jako ona - my jsme neměli někoho takového na chvíli. Byla zoufale potřeboval. Kde jsi byl celý život Adele? Jsem jen rád, že jsi tady.

Adele se změní hru a všechna pravidla. Ona dělá generaci žen, mladých a starých, chcete hrát. Ona nám dává pocit, že bychom mohli vyhrát, mohli bychom skutečně vyhrát tentokrát. Nakonec, máme oči na cenu. Když je na obálce časopisu, jsem koupit přímo na místě. Nevypadá jako dívky, které jsou stále na obálce časopisu. Vypadá lépe, a to tím spíše, protože ona opravdu kurva si zaslouží být tam.

Proč se snažíte pošpinit, že? proč se snažíte plivat na jejím úspěchu a slávě? Jeho ošklivá. Je to hrubý a nespravedlivý. A já vím, že vy, pokud máte typ obličeje a rámu snadno spouštět na tuk - jeho známý jak mám stejný - Vím, že jsi se snažil. Cítil jsem pro tebe. Víte, jaké to je být souzen. Proč to udělal? Vzhledem k tomu, že jste se dostal na druhou stranu? Je to lepší, že? Nemáš hlad? Já, jen se dívá na vás. Vím, že je hubená jako jste teď, budete muset kontrolovat vše, co jde do úst každou vteřinu každou minutu každé hodiny každého dne. Přál bych si, že jsi tak horlivý v kontrole toho, co vyšlo z něj.

Nevím, proč jsme jedno, co máte na srdci. Nemáme luxus vyhladovět pro módu. Musíme pracovat na živobytí. Máme dvě směny. Provádíme potraviny můžeme stěží koupit naše skromné ​​platy do mnoha schodech a nakrmit naše děti a zabývat se naše děti se obtěžoval a žalostně někdy pohřbít své děti, a najít způsob, jak žít přes to, že pouhé děti sami. Máme strach přes vokální operaci a přežít ticho a ještě jít na koncerty a udržet od získání hit, a pokud ano, úspěšně pokrývají modřiny s korektor, takže můžeme jít do školy a na DMV a SXSW a držet hlavu vysoko, přičemž je nemilovaná, nebo miloval ty špatné a visí v známému zóně, jak jsme se pověsit své prádlo sušit a běh na autobus a bojovat za právo na manželství při uzavírání bolestivých rozvodů a zkuste uprostřed všeho jít dál a získat tím.

Když se říci, že jsme tlustý, můžete zabít naši milost, a už jsme ztratili tolik začít. Už jsme přišli o všechno, kromě hmotnosti. To, že jsme získali postupně, spolu s vlastní nenávistí, a vše, co děláte, je přidání do našeho zátěže, zatlačíte na stupnici s dlouhou špičkou svého pokuty, elegantně Tassled povaleč.

Nemáme miliony dolarů perforovat naše tuk s drahými, experimentální injekce. Nemáme čas být slabosti a nevolnosti s hladem. Nemůžeme si dovolit nalačno kliniky ve švýcarských Alpách nebo spasitelské výživu nebo její část kontrolovaných jídla zabalené do bílého plátna a zahalen v Chanel kamélie. Musíme platit nájemné a platit za plyn, a pokud jí je nějaká útěcha pro nás v našich těžkých životech, nechť se tak stane. Nech nás být. Pojďme poslouchat Adele, který je triumfálně jedním z nás a dejte nám ji vychutnat a cítit se jako ona, a myslím, že jsme ji na chvíli a být v bezpečí ve své hudbě a v našich hlavách.

Pro někoho, jako jste vy nebo já, nebo Adele, nebo někdo opravdu, být nazýván tuk je nejzávažnější urážka, a zranění v tvé je, že říkají, že má krásnou tvář. Kolik z nás slyšel totéž a trpěl více za to? To není kompliment. Je to jako říkat "my, co báječný hovno." Mějte své komplimenty a blahosklonnost k sobě. Nezáleží změkčit, co víte, ve svém srdci, že je mocný úder.

Považujete se za odborníka na styl, jak jste pravděpodobně ve stylu zosobněnou, ale k čemu je styl, když nemáte žádnou třídu? Co je dobré styl, když nemáte lidstvo? Co je dobré styl, pokud nás chcete sami zabít? Jsme umírající, Karle. Spousta z nás jsou už mrtví.

Neobtěžujte se omlouvat, protože jsem si jist, že vaši lidé, vaše 'Tým Lagerfeld "radí, abyste udělali. Neexistuje žádné "já" v týmu, ale pokud tam byly, tam by Tim a Tam a jste měl Tim Tam? Měli byste. Jsou to opravdu dobře. Co můžete udělat, místo toho nabízí prázdné omluvu je design pro nás všechny pravidelné lidé na celém světě, a opravdu jít na to. Ujistěte se oblečení, které nám lichotí, abychom se cítili dobře o sobě. Zkontrolujte, krásné věci, které nás oslavují, ale není v konkurzu naše bankovní účty nebo našeho ducha. Dělejte svou práci, figuríny. Buďte krejčovský ekvivalent Adele hudby. Vím, že to máte v sobě. Tam je nezměrná genius za všechny vaše blbost, za směšné brýle, v rámci vysokého obvodu tohoto naškrobené límce.

Pokud říkáte, že to není možné, pak jste k ničemu. Pokud řeknete, můžete to udělat, a že je to naše vina, že nemůžeme být dostatečně tenký pro svou vizi, pak jste hrozné selhání, a vy jste vždycky jeden a vždy bude.

Jsme nemocní jen budou moci nosit vůni. To smrdí sobeckosti a hlouposti a nedostatku úsilí, a upřímně řečeno, že je pod vámi, protože upřímně řečeno, já vím, že se snaží, stejně jako my se snažíme. Jsme všichni snaží Karlovi, ale žádám vás, abyste se víc snažit. Díky své podivuhodné prostředky a energie, můžete změnit věci k lepšímu, pro budoucí generace. Ale pokud nechcete, aby teď, pak jste pravděpodobně nebude nikdy, což je smutné a plýtvání vaše četné dary a vzácnou příležitost ztracena. Chcete-li být tímto způsobem pak klopou, která se ventilátor, dokud se na útěk a vyplnit řídký vzduch s starožitným ptačího zpěvu - z doslechu, takže můžeme poslouchat Adele v klidu.

Vím, že se omluvil, ale stále si myslím, že je to dobrý kus psaní a opravdu stojí za přečtení. Byl jsem trochu pozdě reagovat, protože jsem byl tak naštvaný! Jak jsem psal, jsem plakala a zatínal a unclenching svou čelist a můj kretén současně. Bylo by hezké pro někoho jiného, ​​myslím, ale bohužel jsem byl sám. Módní jen bolí mé pocity po celou dobu. Miluji svou práci, i když mě to nikdy zapadá a já se nemůžu ani dostat své ruce na krásné bílé hedvábné flitry kalhotový kostým mám z jeho jsem si koupil na eBay. Mám ho a já se na to podívat a já jsem rozzuřená, ale nemůžu kurva vyhodit, protože to je tak hezké. Mám spoustu oblečení z jeho, jako je to. Je nemocný. Ok, já uvažuji o jeho omluvu. Ale on potřebuje, aby se hovno můžeme vlastně kurva opotřebení.

79 Komentáře. Přidat do mixu ...

 1. Stačí si přečíst to, přechází z přítele na FB ... a teď, když jsem se zastavil jásot, já jsem kolem to. A říká DĚKUJI, že to říkám tak výmluvně tolik z toho, co jsem si myslel v poněkud počátečních vzteku. To je prostě geniální.

 2. Děkuji Margaret, že to říkám. Udělal jsi mi brečet se svým spravedlivým rozhořčením. Nesnáším Karl Lagerfeld za to, že takový kretén, když je očividně tančí tak rychle, jak jen může, aby se z bytí "trochu tuku" sám.

 3. Nemám tušení, kdo některou z těchto lidí jsou ... Jsem jen kolemjdoucí. Nicméně, jsem si udělat Google Image Search na "Adele tuku", a musím říci, že neznámá paní, která se objevila na obrázky je opravdu obézní. Omlouváme se, kdo tu novinu pro vás.

 4. Harland, Váš komentář je irelevantní. Nyní jděte zabít.
  Margaret Cho je síla, kterou je třeba počítat. Mám pocit, že jsem vyrostla s ní. Ona je tak inteligentní, vtipný a výřečný. Také, i když se nikdy věřit, že je atraktivní.
  Doufám, že někde v Lagerfield v křupavé skořápce, na liitle chlapec, který byl šikanován a bojoval vyrůst a najít úspěch stydí za to, co řekl. Ne likely.in

 5. Margaret Cho, ty jsi tak. kurva. krásná!! Jak uvnitř, tak i venku. Děkuji vám za psaní tohoto. A postavit se těm, kteří si myslí, že je v pořádku soudit lidi za to, jak vypadají. Ty jsou úžasné. Opravdu.

 6. Julie, to je šikana stejně tak .. ne potopit na jejich úroveň. Harland, by se ti líbilo, kdyby někdo šel na vás a volal tuk, nebo hubená? nebo šel kolem mluví o vás za zády? .. Nezajímá mě, jestli je to pravda, že jsou věci, které nechcete dělat, je to tzv. TACT .. a zdá se, mnoho lidí zapomněl na to.

 7. Já jsem to štěstí, že kromě organizace všech žen v Kanadě. Jsem se tréninku a nadále rádce mnoho mladou ženu ve věku od 6 let nahoru, a mohu upřímně říci, že body image je i nadále žhavým tématem. Myslím, že každá žena se tam bojoval s ním v té či oné podobě, a pokud budeme všichni i nadále vstát a říct dost!! Na ponižující slova a šikana bude pokračovat pouze. Margaret Cho jsem miloval to, co jste měli říct, a já doufám, že více lidí přestat kritizovat a začít kompliment navzájem, protože jsme všichni opravdu krásná.

 8. Děkuji vám, že to říkám tak výmluvně, co byly tyto ženy snaží dát do slov, více než 100 let (od média začali nám říká, že jsme tuků).

 9. Ach Margaret ... Jaké požehnání jste. Kdo ale mohli jste tak výmluvně, krásně, a upřímně vyjádřit srdce každé ženy? Kdo ale mohl vyprávět náš příběh, pak nadávat, inpsire, a volat blufovat o člověka, který by měl vědět lépe? Být stále můj bije srdce ... Vždycky jsem věděl, že jsem tě miloval a toužil po vás za vaši inteligenci, vtip, odvahu a netradiční (a nekonečně více zajímavé a sexy) krásy ... ale teď dohoda je uzavřena. Budu navrhovat, aby vás na další vystoupení. Podívejte se na tuku dívka s na na na Naaaa! FatGIRL! t-shirt na s červenou sametovou krabičku v ruce.

 10. im korean-american, jako jste vy. a im jistý, že víš všechno o korejské mateřské věc, kde říkají "hey mastné. fungovat. Jak to, že jste nedokončil jídlo? jíst sekund. jsi tlustá cuz jíte příliš mnoho. "a stejně jako vám hodit svůj bradu a řekl" co, "váš mozek pokračuje:" Ach můj bože. já jsem tak tlustá. a ošklivý. "Samozřejmě to není jen korean věc. pokaždé někdo volá Kelly Clarkson nebo jennifer hudson tuku a říkají "Seru na to. Jsem, kdo jsem "a pak jdou na Jenny Craig věci a přijít o 50 liber, to vše si můžete myslet, je" ano dívka. se dostali na tebe jo? tě cítit tak špatně o sobě, že jste museli jít jíst hlavu salátu každý den po dobu jednoho roku, takže byste hlad a hubená, takže by mohlo být přesně to, co všichni chtějí? "Myslím, umožňuje získat skutečný, hubená feny jsou dravě hlad. jeho šílené. svět je někdy průměrná místo. nenechte ho roztrhat vás odliší.

 11. Karl je tyran a já jsem se dozvěděl, že způsob, jak se vypořádat s tyrany je šikanovat je zpět. Vždycky ustoupit, protože jsou zbabělci a plný self-ošklivit si. Takže, není to nejvyšší čas, Lagerfeld uříznout tu ubohou ohonu? A jíst nějaké jídlo! On vypadá jako kůže, visící na kostře. Vezměte si, že Karl, ty slaboch.

  Děkuji vám, Margaret! Je čas pro všechny ženy, bez ohledu na to, co naše velikost nebo tvar, věku nebo tón pleti, cítit úžasné o sobě a talenty, které nabízíme na světě. To chvástat se inspirovat a já budu číst to, když jsem chytit sám dělá, že vlastní-nenávidět věc. Rock on, sestra Margaret!

 12. Margaret, tleskám vám na tomto komentáři. Přál bych si, že jsem mohla být tak artikulovaný a přímo na! Jako spoluautor Intuitivní Stravování, což je opravdu Dietolog verze z \ Fuck You \ stravu, která jste vytvořili, Přál bych si každý mohl dostat pryč, že je třeba, jak zhubnout a znovu objevit radost, potěšení a uspokojení, že mají v jídle, když oni byli batolata (je-li jejich rodiče ještě snažil řídit jejich výživy!) jsem předal odkaz na tuto položku blogu pro své pacienty, aby dietitians, a lidí zapojených do Intuitivní Eating Online Společenství. (Www.intuitiveeatingcommunity.org). Byli bychom rádi, aby jste se k nám připojil. Děkujeme vám za vaši lesk. Elyse

 13. Brava Margaret za pomocí hlasu, aby vystoupily proti Karla Lagerfelda a dalších malých smýšlející jackasses tam dělat poznámky o krásných a talentovaných žen, jako Adele. Chcete-li minimalizovat její mimořádný talent a úspěchy tím, že sníží ji na nic víc než konfekční velikost je hanebné a zklamáním. Já bych rád věděl, jak by se cítili, kdyby někdo šel k němu a řekl: .... "Karle, měli byste být mnohem atraktivnější, pokud jste měl větší, menší ochablý penis."

 14. To se mi brečet; slzy smutku a hněvu a frustrace a sympatie a konečně, (ale co je nejdůležitější) radosti. Vzhledem k tomu, že je to pravda. Tak, tak pravda. Děkuji vám, Margaret Cho. Mluvíte slova, kéž bych měl.

 15. Lagerfeld má dát svůj názor na všechno bavit se. Někdo by se měl vyjádřit k jeho stupidní, kteří hledají vysoký límec košile, kde se zoufale snaží skrýt svůj krk a trvalé tmavé sklo, které se skrývají oči? On je ve skutečnosti velký zbabělec, protože nechce ukázat lidem, co opravdu vypadá.

 16. Budu produkty to zejména recenzi na dva druhů jednotlivců: Současné Microsoft Zune podnikatelů, kteří uvažují o upgradu, a jednotlivci, kteří chtějí vybrat mezi Zune společnosti Microsoft a iPod. (Existuje mnoho hráčů stojí za zvážení tam, jako jsou Nový Sony Osobní stereo Times, ale doufám, že tím dává vám dostatečné informace, aby mohl učinit informované rozhodnutí ze Zune společnosti Microsoft na rozdíl od účastníků kromě kolekce iPod stejně.)

Dovolená jeden Namítat