Hotness

Kur isha i vogël, kam përdorur për të parë nëna ime dip speca jalapeno në tërë zjarrit paste nxehtë djegës dhe hani ato si ajo është zhytje selino shkopinj në gjalpë badiava, dhe unë do të bërtas, sepse specat ishin aq djegëse që sytë e mi do të jenë të lotim dhe I wasnâ € ™ t edhe hahet tyre. Ajo do të thonë, "jo, kjo nuk është djegëse." Por të gjithë fytyrën e saj do të jetë e mbuluar në djersë dhe sytë e saj do të jetë plot me lot, kështu që unë mendoj se ishte me aromë, por ajo didnâ € ™ t duan të tregojnë dobësi.

I couldnâ € ™ t të tolerojë asgjë erëza si një fëmijë, i cili është e vështirë nëse ju jeni Korean. Nëna ime kishte të kridhem kimchee tim në një tas të vogël me ujë para se unë mund të vënë atë në gojën time. Sigurisht kjo më dha një lloj erëz kompleks inferioriteti që kam pasur për të rregulluar disi në moshën e rritur. Si kam trajtuar se ishte për të nxitur shqisat e mia aq sa unë mund të, duke kërkuar nga speca të nxehta, salcë nxehta nxehtë, e çdo gjë të nxehta. I lagur gjithçka në tabasko, aq shumë në mënyrë që unë sapo mori një kuti të lirë tryezë të mbushur me çdo lloj salcë tabasko që e bën, sepse unë kam qenë i tillë një klient besnik, vokale dhe i famshëm. Ajo ulet në tryezën time ngrënie dhomë të përhershme, sepse unë jam gjithmonë do ta përdorin atë. Unë kam qenë edhe i njohur për të mbajtur tabasko në çantën e dorës, i cili ka qenë trishtim lënë pas që nga TSA tani rregullon lëngje dhe gels në të kryer në bagazhet. Unë vetëm duhet të besojnë se ata do të kenë se ku unë jam duke shkuar. Për fat të mirë, ata zakonisht bëjnë.

Kohët e fundit, burri im dhe unë kam qenë duke marrë në ushqim Thai cila nëse bëhet e drejtë është tepër djegëse. Hereâ € ™ s disa urtësi shtirë, në qoftë se ajo dhemb shkon në, dhe unë ju siguroj, ajo dhemb del. Unë dona € ™ t mendojnë se unë jam i lumtur nëse nuk llak piper pastër vjen nga gomar e mia. Unë mund të merrni një punë shoqërimin e grave të reja në rrugë natën, sepse unë jam si një bombol me vrimë nxjerrëse topuz në këmbë. Unë mendoj se I like it kur asshole im është në zjarr. Unë dona € ™ t shoh ndonjë shpjegim tjetër. Dhe ajo gjithmonë është në zjarr. Kur zgjohem, gjëja e parë që unë them burrit tim nuk është â € ~good morningâ € ™ ose â € ~I dashuri youâ € ™. It € ™ s â € ~fire në holeâ € ™. Vetëm kështu që ai e di për të dal nga rruga e mia, sepse unë jam duke shkuar për të bërë një të madh, të zjarrtë, dërgimin acid djegie në banjë tim të shumëvuajtur. Nëse ju jetoni si mua, dhe darka juaj kërkon safeword e vet, atëherë ju e kuptoni. Unë jam, hotness.

22 Komente. Add To Mix ...

 1. Oh i dashur. Nëna ime kishte për të larë kimchi tim në ujë, si edhe. Në fakt vetëm era e saj tani e bën më pak të mjegulluar.

 2. Unë u rrit deri në ushqim meksikan, kështu që unë mund të marrë të ngrohjes. Por kam vënë re si unë kam marrë të vjetër unë kam pasur për ton atë pak.

 3. Ju e dini, Margaret, djegës nuk duhet të vërtetë të bëjë që ju të vuajnë. Dhe në qoftë se ajo bën, kjo është një shenjë e mirë trupi juaj nuk e toleron atë mirë dhe nuk duhet të hahen.

  Unë jam një nga ata njerëz që ha jalapeà ± os me veten e tyre, por nuk janë ato raste të rralla kur bark tim rumbles dhe unë e di unë duhet të tërhiqet pak. Asgjë të keqe në atë :)

 4. Kjo është arsyeja pse unë rock ushqim indian. Vetëm dhemb nga qafa deri.

  Në vitin 2000 keni luajtur DC përmirësimin dhe lakmuar kofshë çizme të lartë motrës sime blu lëkure.

  Kjo është e gjitha.

  Dashuria,

  Borzilok

 5. Unë mund të merrni një punë shoqërimin e grave të reja në rrugë natën, sepse unë jam si një bombol me vrimë nxjerrëse topuz në këmbë.

  =============================

  Tani që mut është e qeshur.

  Ndoshta sepse unë mund të lidhen.

  Gawd, unë nuk kam qeshur me zë të lartë se ose e vështirë në një kohë të mirë të gjatë.

 6. Unë mendoj se kam problemin e kundërt. Nëna ime i pëlqen të më thoni në lidhje me këtë histori, kur isha rreth 2 vjeç. Ne kemi pasur këtë fqinjin që ishte Korean, ajo ishte gruaja e një burri ushtarak që abuzuar atë dhe mbajtur atë në shtëpi dhe nuk do të le të saj të mësojnë anglisht. Nëna ime dhe gratë e tjera në lagjen mësoi saj english kur asshole ishte në punë. Në kthim, ajo do të na japë gallons e kësaj tepër pikante shtëpi Chee kim, dhe unë do të hani gallons e saj. Ajo dukej të ishte ushqimi im i preferuar në atë moshë. Unë do të hani një tas të madh të saj dhe të thonë: "peese mo!" Tani, si një i rritur, unë jam lloj i një mace, kur është fjala për ushqim erëza. Unë nuk jam një tifoz i të paturit e një butthole djegie! I pëlqen gjërat pikante me rastin, zakonisht kur unë jam i dehur. Por unë gjithmonë keqardhje atë në mëngjes. :(

 7. Unë jam me RPGypsy ... që "ecin bombol me vrimë nxjerrëse Mace" më bëri të vrumbullojë me të qeshura. Unë jam do të jetë në telashe për zgjohen të gjithë në shtëpi. Unë mund të shoh se pak po bëhet në skenë me të përshtatshme (ose të papërshtatshme!) Gjeste me dorë dhe çdo gjë.

  Gjithsesi, nuk djeg vetëm ndjehen si ajo pastruar gjithçka jashtë?

 8. ju keni marrë për të provoni "Tuong sriracha ot", ose i njohur më mirë me miqtë e mi "salcë karin". është shitur në shumë dyqane ushqimore, dhe ka një karin e madhe në shishe. i freakin love this stuff! ajo shkon në çdo gjë. i përdorur për të të jetë në tabasko shumë, por kjo stuff ka një aromë shumë më të mirë! oh ju Gotta provoni !!!

 9. Unë qeshi si nxënës i klasës së 7-të! ; D

  Nuk ka asgjë fare si kënaqësia e gojës djegur mirë dhe mëngjesit Unaza e zjarrit ... LOVE IT! LOL

 10. Kur unë isha një fëmijë, mami gjithmonë më ka bërë një tas me oriz vaditur për të marrë gjëmba nga Kimchi.

  Unë jam krenar të them se unë e kam rritur dhe mund të hani oriz ngjitet me Kimchi tani!

 11. Unë do të duan të kenë ju shoqërojë mua në natën !! Ndoshta unë do të fillojnë të hahet ushqime pikante too.

 12. Të gjithë ju që e vuajnë të hahet ushqim të nxehtë duhet të shikoni mjaltë manuka, një produkt Zelanda e Re, e cila është shumë efektive. Një mik i imi vjell tabasko mbi çdo gjë dhe të përdoret për të vuajnë. Një natë unë i dha atij një lugë mjaltë tim, dhe ai për fat të mirë qëndroi mbi të, derisa ai kishte një operacion të tëmthit fshikëz e cila e shëroi plotësisht - një rezultat të papritur. Unë e përdorin atë për të kontrolluar diarre - shumë, shumë e mirë. Ju mund google atë, Mjaltë Manuka - ka një distributori të SHBA, ku kam marrë atë, dhe unë premtoj vuajtjet tuaja do të jetë e gjatë.

 13. Së dyti prevede Hot karin. Unë dua të vënë atë në vetëm në lidhje me çdo gjë, duke përfshirë edhe qentë e nxehtë. Qentë e nxehtë me karin Hot! Lloj im i vakt!

 14. im një tifoz i madh siracha,
  i dont mendoj se i pëlqen vinegaryness kosi e tabasko, por unë ende hani atë.
  ndërtuar atë stomak hekur !!

Lini një Përgjigju