San Francisko

Kohët e fundit, kam vënë kitarë tim larg dhe e veshën me rrobat e mia drejtojnë në, të cilat përbëhen nga një hoodie zezë Kink.com, pije të errët xhinse thatë dhe Nikes zeza - dhe filloi punën në video Jill Sobule për këngën e saj "San Francisko" nga e saj të bukur të ri Albumi "The California vite." Jill dhe unë kemi qenë miq për një kohë, dhe unë kam gjithmonë të kërkuar për të punuar me të. Ajo është një race të rrallë të këngëtarit. Zemra e saj, kreu dhe zëri janë të gjitha në një. Nuk është aq shumë emocion dhe ëmbëlsi dhe të lehta dhe humor stingingly ndritshme dhe dashuri në mënyrë që ajo këndon. Ajo tingëllon si një vajzë të vogël kalon një divorc të hidhur.

Kënga "San Francisco" është një e përsosur këngë Jill Sobule rreth vizitës së saj në një masazhiste që ndan ëndrrat e saj për të shkuar në qytet një ditë. I dua San Francisko dhe jam vazhdimisht në përmbushjen e ëndrrat e mia për të shkuar atje, kështu që unë ndjeva unë isha njeri i përsosur për punë. Lorene Machado ndihmoi mua të marrë të shtëna të para të Jill kënduar në shtëpinë e saj. I dashur këtë pjesë aq shumë, për shkak se Jill është me të vërtetë kënaqësi për të rri me të. Një nga gjërat që unë dua në lidhje me Jill është se ajo është aq tepër i gjallë, si ujë të ftohtë shkrirjes poshtë një mali me dëborë, si të çara dielli në mëngjes akullin, dhe jeta në saj derdhjet në këngët e saj, në fjalët e saj, drejtimin poshtë Kodrat e të gjithë rreth. I kujtohet ajo veçoi kone tim të vogël Gudrun dhe i tha asaj, si ajo ishte një sekret që ajo nuk dëshiron që dikush tjetër ta dini - "kur të shkoj në shtëpi, unë jam duke shkuar për të marrë një dush dhe të marrë të drejtën në pizhame e mia! E drejta në pasdite! "Ajo ishte aq e bukur, ju mund vetëm piskat. I marrë në një kostum të vogël masazhiste dhe Jill dhe kam luajtur kitarat udhëtimit në krye të një tavolinë të huazuara masazh. I kam të shtëna mrekullueshme e Jill luajtur në të gjithë shtëpinë e saj. Ajo është në mënyrë të drejtë dhe të çmuar dhe të bukur. Unë dua të fotografoj vajzat. Unë mendoj se duhet të jetë një lloj njeriu të pista të vjetër brenda, e kamufluar rreth me aparatin tim duke u përpjekur për të marrë një paraqitje e shkurtër e vjedhur e brendshme të tyre.

Pasi mbarova së fotografisë parim me Jill, unë u drejtuan për San Francisco për të shtëna të qytetit, dhe gjithashtu një lloj lëvizje galerinë e portrete, njerëz unë e dua dhe që përfaqësojnë San Francisco. Unë kisha një anëtar i ekuipazhit, "Cho Trego" shap Mookey Goh, i cili ishte mi 1 AD, PA, grip, më të mirë djalë, hotelieri, vende dhe shofer gjitha mbështjellë në një. Subjekti ynë i parë ishte shquar Henry Lewis. Ne e mori atë në Sword & Skull Tattoo dhe unë gjithashtu mori për të përmbushur ndot, që unë absolutisht adhuroj dhe I wish I kishte një "trup të tërë nother kështu që ai mund tatuazh atë. Ne mori Henry në studion e tij, të cilën ai e ndan me Shawn Barber, i cili unë u përpoq për të marrë në video, por për fat të keq, ai ishte larg në konventë tatuazh Filadelfia. Është quajtur "të marrë mut bërë" ose "GSD" studio, si Henry dhe Shawn edhe sportin e "GSD" tatuazhet dhe qëndrimin jeta e gjetjes mut bërë. Ata janë të dy piktorë me famë botërore dhe artistëve tatuazh dhe të gjithë ikonat SF, si dhe duke qenë njerëz krejtësisht të vetëm të nxehtë. Henry ka thënë se unë mund të merrni një "GSD tatuazh", si edhe, sepse edhe unë, merrni mut bërë.

Ne i patëm dhënë Henry një udhëtim në shtëpi dhe pastaj u përpoq për të xhiruar disa tregojnë terhiq në AsiaSF, por që ne nuk kemi leje, na u desh të largohen - por kjo ishte e gjitha e trajtuar me shumë mirësjellje unë duhet të them. Ata na dhanë një qese e tërë e darkë të shijshme për të kompensuar, kështu që kjo është e gjitha e mirë. Jo vetëm që është shfaqje e mbushur me mbretëreshat mahnitëse zvarrit, ushqimi është vetëm hyjnore. Kuzhinier nuk më tha se ai ka pasur një dëshirë e fortë për mua për dhjetë vjet, kështu që ju e dini, unë si ata. Ata kanë një reality show që vjen jashtë, dhe kështu imazhi i tyre është i kontrolluar mjaft fort. Unë jam duke kërkuar përpara për të parë atë!

Vend tjetër ishte shtëpia e bukur bloger famëkeq Violet Blue Castro. I dashur shtënat Violet, jo vetëm për shkak se ajo është një bukuri absolute, por edhe për shkak se unë e dua me shkrim e saj, dhe ajo është shumë e shumë një histori suksesi San Francisco. Ajo ka shkuar nga të qënit një fatkeqësi të pastrehë për ikonë letrare në vetëm një kohë të shkurtër, për shkak se ajo është ende shumë i ri! Ajo ndoshta duhet sport një "GSD tatuazh" si. I vënë atë në frontin e "Jo më prop 8" shenjë. Lëkura e saj është shumë e ndritshme dhe të vendosur jashtë mrekullisht nga jet flokët e saj të zi. Unë mendoj se të shtëna të saj janë ime e preferuar e të gjithë xhiruar vetëm për shkak se ajo është aq mirë i mallkuar lookin '. A e kam përmend unë dua të fotografoj vajzat?

Pritëm disa mbretëreshat shumë vona zvarrit. Drag koha është si 2 orë më vonë se gjithë të tjerët, një lloj si kohë kursimeve të ditës, kështu pranverë përpara ose të bjerë përsëri - kjo është gonna të marrë 2 orë më shumë për shkak të përbërjen dhe flokët, bushtër. Tita Aida, Cecilia Chung, Christina dhe Monistat na u bashkua. "Cho Shfaq" tifozët mund të mbani mend Monistat nga Promos VH1, ku ajo luan versionin terhiq mua. Disa njerëz kanë një mini mua. Unë kam një Maxi mua, dhe kjo është Monistat. Everytime unë shoh atë, unë jam si, "bushtër, pse? pse? pse? ju duken tamam si mua. bushtër pse? "Është si duke kërkuar në një pasqyrë nëse pasqyra ishte një mbretëreshë zvarrit. I dashur shtënat gjitha mbretëreshat zvarrit, por unë thjesht nuk mund të merrni mjaft e Monistat, i cili ishte djegur deri në lente tim aq e keqe që shkrirë dhe mut. Ajo në fakt pikturuar një nikotina njollë të verdhë në dhëmbët e saj si pjesë e zvarrit saj. Unë nuk mund të ndalet qitje atë dhe do të ngjarë të bëjë një version të videos me vetëm Monistat për veten time.

Unë kisha për të rrëmbyer Monistat dhe të marrë atë në vendin tonë të ardhshëm, i arsenalit, ku kink.com është. Unë jam duke punuar me kink.com në një tjetër projekt shtesë të veçantë të fshehtë (NUK PORN- I uroj), kështu që unë të marrë qasje të veçantë dhe ata më lejoni të qëndrojnë atje për të lira! I merrni dhomën time, # 420 (e duhur). I vënë Maxi-mua tim në stairwells dhe e qëlloi mut prej saj. Pastaj, kam marrë Peter Acworth, mbreti i ngërç veten të don një pak Leotar bardhë lak nën një kadife dhe opera dantella gjigand kep. Ai dukej vetëm si Foshnjën e Pragës, ose Le Petit Prince. Ai pe dhe pe dhe pe si një dervish dredhë në tavanë e arsenalit, me pamje nga qyteti. Ai pe rreth aq e vështirë që ai mori mendtë dhe gati ra poshtë. Ajo ishte me të vërtetë qesharake dhe magjepsëse e bukur, dhe me të vërtetë kap atë si ai është. Peter është si një mbret të çmendur, por ai nuk është me të vërtetë i çmendur, vetëm të çmendur për mbretërinë e tij, dhe mbretëria e kink.com është një jashtëzakonisht i suksesshëm. Ai është si Zoti i Cockrings.

Ne pastaj shkoi në vendin tim të preferuar të gjithëve, i përjetësisë tattoo, ku artisti tatuazh im dhe miku Mike Davis tattooed asistent dyqan Ryan me një "SF" tatuazh, vetëm për mua dhe aparatin tim. Ne gjithashtu luajtur kitarë për këngën si rock stars dhe kam marrë disa të shtëna të vërtetë e bukur e përjetësisë neoni shenjë Tattoo. Shit, kam nevojë për të marrë më shumë tatuazhe. Ne rrumbullakosura jashtë fundjavë nga të shtënat Mark Eitzel, nga American Music Club. I dua Markun, dhe ai dhe unë jemi duke punuar në një duet për albumin tim të ri. Ai është një mik i Jill është shumë, dhe një ikonë San Francisco, dhe shumë të bukur me të vërtetë.

Unë jam duke marrë më mirë me kamera. Unë nuk e kanë zgjedhur atë deri në disa vite. Ajo merr disa duke u përdorur për të, pasi kam harruar gjithçka kam mësuar prej të bërë të gjitha ato videot muzikë dhe filma të shkurtër. Unë vetëm të përpiqet për të xhiruar shumë, dhe pastaj të përpiqet të jetë vetëm në anën tjetër të shijuar imazhet. Më shumë unë të gëzojnë këtë temë, më duket.

Kam kaluar pjesën më të mirë të shtënat në mëngjes në apartamentin e Stephen Elliott, i cili është misioni aq klasik, me dritare të mëdha gji që le në të gjithë mjegull të bardhë dritë atë San Francisko. I kam bukur Isaac Fitzgerald-së në debutimin kamera, si dhe bukuroshe Daphne dhe blondness ëmbël e kink.com superstar Lorelei Lee. Për rend e fundit unë shkova përsëri në uzinë armësh dhe qëlloi jetën time të vetme Princess Donna, që vënë Stefanin në një skllavëri të rëndë litar dhe u ul mbi të si ai ishte një aktivitet njerëzor. Ajo ishte aq e pabesueshme. Unë kam qenë me të vërtetë i rraskapitur nga të shtënat, por duke parë që më çoi përsëri në jetë. Sigurisht, unë nuk kam marrë ndonjë foto, por unë mendoj se unë mund të vjedhin disa këtu dhe atje nga njerëzit për të treguar ju. Faleminderit të gjithëve në San Francisko, dhe sidomos ndaj Jill Sobule dhe këngën e saj të bukur !!!

Violet Blue blogs për të xhiruar dhe të pozitave të disa foto .

9 Komente. Add To Mix ...

 1. Tingëllon si keni pasur një kohë të madhe!
  Ju e dini, unë u zhvendos në San Francisko një javë para se unë u kthye 18 vjeç, sepse kam kërkuar për të kandiduar me mbretëreshat zvarrit. Kam pasur këtë imazh në mendjen time e kopeve të madhe të mbretëreshave akuzuar përmes qytetit të lehta me ngjyra të ndezura, petticoated dhe struci feathered buall, dhe kam kërkuar në në se edhe pse unë jam një vajzë.
  Siç ndodhi, dukeshës e zgjedhjeve Castro nuk ishin shumë kohë pas kësaj, në mënyrë që vizioni im lloj i doli e vërtetë!

  Dhe nuk ka mut, kink.com? Unë kam një mik i cili retouches fotografitë atje! Unë nuk mendoj që ju u takua Jenn, didjya?

 2. um, dashur, kjo ishte e gjitha faji Kristines! I pritur për gati 40 minuta për të që të vënë korse e saj në ... dhe nuk ju vetëm thirrje mua një mbretëreshë zvarrit?

  xoxo

 3. Pingback: работа

Lini një Përgjigju