Finale Night

Kjo është bërë !!! Dancing with Stars sezonin 11 ka përfunduar dhe unë jam shumë krenare që kanë qenë pjesë e saj. Dje ishte një ditë shumë e gjatë me provë të gjerë dhe të lodhshme të numrit të hapjes, në të cilën kam bërë një gabim mikroskopike; Unë nuk jam i sigurt se dikush vënë re përveç Louis - por ai ishte i sjellshëm mjaftueshëm për të mos përmendur. Kishte aq shumë përsosmëri në të gjitha vallëzimi e kam bërë dje, por natyrisht, të gjithë që më kujtohet në hollësi të madhe janë gabimet.

Para se të shkonim atje Hoff ishte në duke bërë korridor marinës pushups stilit vulë shumë të ulët në tokë dhe pastaj rrufe të shpejtë çarë tallness e tij në pozitë. Ajo ishte aq emocionuese për të parë të gjithë valltarët pro traversë stuff e tyre mbresëlënëse në shkallët (gjatë provë unë do të ulem të ulët si unë mund të kështu që unë mund të ketë një pikë ass referimi - gomarët e tyre janë të pandalshme, sidomos Cheryl dhe Maks) dhe pastaj të valle me gjithë - pro dhe yje - në dysheme. U ndjeva krenar në backless tim të vogël të kuqe vishen dhe im i sigurt vjetër ngrënë-jashtë-nga-bellydancing-në-mes-lindore-restorant capezios. E kuptoj unë duhet të ketë veshur këto këpucë, kur unë isha duke konkurruar si ata kanë një lloj magji simpatik dhe të japë butësi në këmbët e mia. Saten është e shurdhër dhe rhinestones janë të vendosur për rastësi, por këto këpucë janë historia ime valle, të cilën nuk e kam nxjerrë në gati të mjaftueshme në të gjithë përvojën e DWTS, deri natën e fundit. Tatuazhet e mia janë pikturuar në shkëlqim e cila ishte aq shumë e kam kërkuar për të filluar ulëritës. "Ne duhet të kemi bërë këtë të gjithë së bashku. Pse nuk e bëjmë këtë të gjithë së bashku? Pse ne nuk konkurrojnë në finale? "Gjatë gjithë ditës i kam thënë këto për Louis. Ai u përgjigj në mënyrë të tij tipik - "Unë e di. Unë e di. Unë e di, ne duhet të jetë. E pra, ne po e bëjmë këtë tani. Ne po e bëjmë këtë tani "Unë gjithashtu mbajtur grabbing Brandy -". Pse nuk jeni në finale? Pse? Pse? Pse? Brandy ??? Pse? Ju jeni një balerin e bukur! WTF? Shumë njerëz u grabitur, por ju - ju ... se nuk është e drejtë ... "çdo herë që unë pashë fytyrën e saj ndjeva si qarë. Padrejtë.

I kam në fustan mitik tim ylber dhe shikuar në Louis pranë kamera në katin e valle, sekonda përpara se të vallëzimi në frontin e 24 milionë njerëzve. Ai ishte i qeshur dhe nodding dhe me gjuhën e tij të veçantë të gjesteve dhe duke kujtuar më për të le të shkojë dhe të argëtohen dhe kam shikuar në atë dhe kam menduar rreth asaj se sa e dua dhe sa kam kërkuar të falënderoj atë për të gjithë punën e tij të vështirë dhe të gjitha ai mësoi mua. Ajo duhet të jetë si gjimnastët ose skaters ndjehen të shikuar në trajnerët e tyre e drejtë para se të konkurrojnë në Lojërat Olimpike. "Unë jam gonna të valle kjo për ju Louis," kam menduar - "Unë dedikoj këtë për ju mësuesin tim." Ishte një e vërtetë "karkalec" moment. Këmbët e mia, këmbët dhe të armëve u zhvendos në një simfoni të këndshëm përsosur e harqeve dhe linjave. Unë zotëruar milisekonda e heshtjes fizike. Tërë trupi im përfundoi rreth Luis si një fjongo. Si kam kaluar gjyqtarët u dhashë atyre të gjithë një buzëqeshje të veçantë dhe ata brohoritën. I grabbed dorën Firence si ne ngriheshin nga Louis, Damian, Dimitri dhe awesome tapë ballas. Si ne waded përmes detit të thellë të streamers ylberit, ajo ndjehet si ne kishim swum nëpër një oqean dashurie. Kur Jennifer fitoi ndjeva sikur të gjitha ishte e drejtë në dashuri dhe luftë. Çfarë një jetë të kam menduar. Jeta e një balerin.

12 Komente. Add To Mix ...

 1. Margaret, ti je i tmerrshëm !! Unë jam i kënaqur për ju që keni pasur këtë përvojë të ftohtë edhe nëse gjyqtarët DWTS dhe audienca e vërtetë nuk "marrë" ju.

 2. Aq shumë dashuri! Ju keni qenë i tmerrshëm, dhe unë jam shumë i kënaqur që ju vishte atë fustan përsëri. Duke parë ju në atë më bëri të heq dorë, sidomos me tats tuaj të gjithë glitzed up. Dhe ju dhe Firence në dysheme së bashku? DASHURIA SO MUCH. Ju dy duhet të marrë një seri bashku, ose ndoshta ajo mund të ftuar për Drop Dead Diva apo diçka, sepse unë do të adhuroj duke parë të dy prej jush së bashku.

  Ju jeni të drejtë në krye të mi "Celebrities Dua të Hug Someday" lista këto ditë, Margaret. Ju jeni një frymëzim.

 3. Dayum, nuk është Dmitry nxehtë?
  Unë jam aq xheloz!
  Punë e bukur natën e fundit.
  Unë jam i kënaqur që jeni ndjerë kështu në muzikë, të sinkronizuara kështu.
  Kjo është ajo që kjo është mbi të gjitha.

  Unë mendoj se ju duhet të sjellë tapë ballas në turne me ju, lol.

 4. Ju në fakt kërcenin mirë. Qetë dhe të saktë dhe të lumtur. Pse nuk keni kërcyer si se ??????? Njëjtën pyetje ju kërkohet. Por tani ju e dini që ju mund të vërtetë valle. Urime.

 5. I votuar për ju sa kohë keni qenë aty. Ju mësuar hapat dhe më gjerë; ju ndjerë muzikë. Ju jeni një balerin! Ishte një gëzim për të shikuar ju valle përsëri aq bukur në shfaqje finale. Congrats vonuar.

Lini një Përgjigju