Los Angeles Pride me CHO HOS

Unë kisha një kohë të pabesueshme në Los Angeles Gay Pride të dielën! Unë kam për të përmbushur pleqnis të tjera të mahnitshme - përfshirë Johnny Weir dhe Andy Cohen, dy të mrekullueshëm dhe të fun! Andy humbur telefonin e tij (se është e keqe). Shpresojmë se ai e gjeti atë. I hipi në makinë me Scott Silverman dhe John Roberts në parukë e tij mom. Ne kiki'd Mënyra gjithë (terhiq mbretëreshë terminologjinë thashethemet prapa duart tuaja) dhe qeshi off kokat tona. Ka qenë shumë e thekson si të marrë për të folur për Pasuria Feimster që unë absolutisht dua të miratojë! Ajo është aq adorable. Unë kam qenë i përulur kur Kryetari John Duran deklaroi qershor 12 "Margaret Cho Dita" në West Hollywood - seriozisht, çfarë një nder! Gjithashtu, kam marrë për të parë shumë miq të vjetër, e cila për mua është ajo që Krenaria është më së shumti në lidhje - rilidhja me të gjithë, pasi duke u larguar. Dhe pjesa më e mirë është shikuar Cho HOS në veprim! Këta njerëz të mëdhenj marshuan me mua dhe madje kishte një valle! I love Cho HOS! Unë jam përjetësisht mirënjohës! Gëzuar Pride Sezoni!

ps. nga kërkesa popullore, ne kemi bërë tashmë me tanke CHO Ho në dispozicion për një kohë të kufizuar në dyqanin tim !

Faleminderit për Mike për organizimin e aty për aty valle CHO HO:

Cho Ho Dance - LA Pride 2011 nga Margaret Cho mbi Vimeo .

Chohos!

me John Roberts në paradë:

Në skenë me West Hollywood Kryetari John Duran:

me Johnny Weir:

me Fortune Feimster!

6 Komente. Add To Mix ...

 1. Thank you so much për mundësinë për të ecin me ju në paradë! Ai ishte i tillë një përvojë e mrekullueshme. Ju keni qenë një frymëzim i tillë i madh për mua. Si një amerikan japoneze, lezbike, vajzës që u rrit në kërkim asgjë si të bukur, i dobët, skinned, "njerëzit e bukur" të drejtë ... Unë me të vërtetë u tërhoq shumë nga ju si një model. Faleminderit për të gjithë që ju bëni. Ti më ke dhënë forcë për të pranuar veten mënyrën se si unë jam dhe unë nuk ndihen të vetmuar. ChoHo për jetën!

 2. Cho, ju merrni mirë në kërkim si ju merrni më të vjetër dhe të keni qenë me të vërtetë e bukur, kur ju jeni duke filluar karrierën tuaj. Unë pashë ty në Hjuston aa komedi klub disa vite më parë dhe ju jeni një ekspert i vërtetë në Standup. I gëzuar çdo minutë. Urime me jetëgjatësi të tillë.
  DRK, 73, Houston

 3. Margaret,
  Unë kam, natyrisht, të dashur gjithçka Cho për shumë vite. Dhe, si një tifoz i madh unë e di se sa ju janë të admiruar në komunitetin LGBT. Por ajo ishte aq tepër duke shkuar për të parë dhe dëgjuar se sa ju jeni me të vërtetë dhe me të vërtetë të dashur! Të gjithë së bashku rrugës paradë kam dëgjuar komentet si: "Oh, Margaret Cho, unë e dua atë!" Dhe "Ajo është fantastike!". Njerëzit kanë luftuar për pozicionin për të marrë foton tuaj dhe do të kthehen duke penguar kamerat dhe / ose telefonat celularë dhe bërtasin "I got it! I got it! Unë kam një foto të Margaret! ", Dhe e qeshur prej veshit në vesh. Unë u zhvendos edhe në lot nga më shumë se disa njerëz, (kryesisht burra homoseksual), që të afrohej për të ju tregojnë se si e kishte bërë një ndryshim në jetën e tyre me mbështetjen tuaj dhe veprimit në emër të komunitetit homoseksual. Kam dëgjuar një koment djalë me një mik se në qoftë se ajo nuk kishte qenë për ju me siguri se do të ketë kryer vetëvrasje. Kjo është sende të rënda, burrë dhe një testament për mbështetjen tuaj të pandërprerë të komunitetit LGBT kudo.

  Unë kisha një shpërthim duke u Cho Ho tuaj dhe unë do të bëjë atë përsëri në çdo kohë kudo. Faleminderit për mundësinë! Dhe faleminderit për këmishë Cho Ho dhe qese varur Cho. Kam pasur njerëz duke ofruar për të blerë këmishë të drejtën off kurrizin tim!

  Ju jeni një grua e bukur dhe i dhembshur, Margaret Cho dhe kjo ishte një nder që u njohëm. Dhe si poster i parë tha se "Cho Ho për jetë!"

Lini një Përgjigju