Lëndimit

Dje, kam pasur shumë njerëz të gjatë duke bërë një video muzikë për mikun tim Rocco aka Katastrophe , me regji të Amos Mac , dy tranchildren dashur të mia. Pleasant Gehman - i cili është i rregullt në shtëpinë time, por nuk kishte qenë për pak kohë erdhi me Kristina Nekiya dhe ajo ishte si javë burlesue / Bellydance shtëpi.

Unë nuk kërcyet në përgjithmonë, dhe unë jam duke u përgatitur për të bërë këtë përsëri të shtunën, kështu që të gjitha props mia, kostumet dhe pasties ishin jashtë së bashku me disa kasetë super të vjetër të dyfishtë të njëanshme që unë mendoj se mund të jetë ende rrinë në qoftë se unë goditi atë me Bic lehta. Unë nuk do të ndjehen si prova numrat e mia, por Plez dhe Kristina ranë dakord se ato vallet qëndrojnë në trupin tuaj për vite, dhe të gjithë ju duhet të bëni është të dëgjuar muzikë dhe të shkojnë. Unë mendoj se kjo është e vërtetë, të paktën unë jam duke shpresuar se është. Unë mendoj se është. Unë e urrej prova. Unë dua të shkoj drejt e në qitje!

Ne shtënë një bandë e stuff cool në të gjithë shtëpinë, e cila është një vend i bukur për të xhiruar në përgjithësi edhe pse ajo merr errët përhumbur shtëpi kjo vonë në vitin në si 04:00 kështu që ju jeni vazhdimisht duke luftuar humbjen e dritës. Unë kam disa cifël misterioze në pëllëmbë time qoftë nga fansat e mi të reja estrada apo nga shkon jashtë, por unë nuk jam i sigurt ku druri është varrosur brenda bloodline e plagës dhe unë nuk jam ndjerë si tërhequr atë, pasi unë jam i ftohtë si kjo , dhe do të lënë trupat e huaj qëndrojnë në lëkurën time deri sa unë të marrë tetanos.

Në një skenë i vënë një baseball madhësi meatball në gojën time si rocco rapped mbi një tas të madh përzierjen e spageti. Ajo ishte vetëm shumë e madhe për fytyrë dhe buzët e mia kanë qenë mjaft të thatë dhe të dhemb shumë. Pastaj kam pasur këtë top gjigant e mishit në fytyrën time dhe unë nuk mund saktësisht fol drejt dhe i ishte duke u përpjekur për të përfunduar shaka e ka atë në gojën time për gjatësinë e 2 ose 3 merr. Në një moment kam filluar pak panik dhe unë nuk mund të marr frymë, por unë isha edhe duke qeshur me veten time për të duke u përpjekur për të bërë një shaka në lidhje me duke kërkuar si një derr Hawaiian gatuar me një mollë në gojën e saj në mënyrë që nga paniku + qeshur = lot, sytë e mi të vërtetë filloi të mirë up.

Unë mendova se mund të kalojë jashtë dhe se ajo do të jetë arsyeja budalla për mua që të jetë në spital - pasur nevojë të shkojë në dhomën e urgjencës që kanë meatball hequr, pothuajse aq e turpshme sa kur njerëzit vënë shishe koks dhe llamba deri gomar e saj dhe nuk mund të rifitoj tyre. Të paktën shishe koks dhe llamba u shoved deri atje për arsye seksuale, jo një meatball gjigand për qëllimet e një shaka, kështu që me të vërtetë justifikim im është shumë dumber.

Unë kam qenë në gjendje për të tërhequr meatball nga pas Amos quajtur prerë, por ata kishin për të përdorur tas gjigand e spageti dhe meatballs më vonë për një prop, dhe çdo herë që unë shikuar në rrëmujë kam frikësuar. Goja ime filloi të dhemb sikur të ishte reliving çfarë kishte ndodhur në fillim të ditës, dhe receptorët dhimbje u kujtuar mua jo për të bërë atë përsëri. Unë kam disa dhëmbje në të gjithë gojën time nga përvoja dhe unë nuk jam i sigurt se si për të trajtuar këtë dekor të veçantë anomali, pasi kjo nuk është puçrra fytyre që mund të zhduken nga miku im Dr Hauschka dhe kjo nuk është e thatësi që njohës im një herë në vizitor ditë la Mer kujdeset. Nuk është një krem ​​që kontrollon efektet e duke marrë një shaka shumë larg, me përjashtim të ndoshta vazelinë.

Ja video e fundit!2 Komente. Add To Mix ...

  1. Ju lutem, ju lutem hiqni këtë cifël !! Do të ishte me të vërtetë budalla për të zhvilluar helmim të gjakut dhe të vdesin për shkak të një fraksion budallaqe. Unë do të thotë nuk ju duan që të jenë trashëgimia jote? Njerëzit gjithmonë mos harroni mënyrat idiote që njerëzit të vdesin para se të kujtohet ndonjë gjë tjetër, edhe kur kjo nuk është e vërtetë. Mama Cass nuk mbytem në një sanduiç, dhe Elvis nuk ishte në të vërtetë ulur në tualet, kur ai vdiq. Pra, bëni një nder vetes dhe për të hequr atë cifël. Kjo më bëri të dridhem, sepse kam pasur një cifël keqe në dorë një herë, unë vetëm përdorur dhëmbët e mi, në një farë mënyre se ishte më mirë se një thikë. Një thikë frikësuar mua. Nëse ju mund të trajtojë marrjen tatuazhet ju mund të trajtojë hequr një cifël. Ju nuk e dini mua, por si shumica e tifozëve të tu, unë të ndjehen si unë ju njoh. Kjo është një nga gjërat që thith për të qenë një njeri i famshëm, dhe gjithashtu një nga gjërat që thith për të qenë një tifoz, vijnë për të menduar për të. Por unë dua që ju, Margaret Cho, kështu që të marrë se shkëputur mallkuar. Kjo duhet të jetë blog tuaj të ardhshëm. I mori të cifël !!

Lini një Përgjigju