NËNA Tour - Fall 2012!

Unë jam i ngazëllyer për të njoftuar turneun tim të ri - AMTARE!

Të gjithë tregojnë tim të ri Standup, Nënë, ofron deri një vështrim untraditional në amësisë dhe se si ne shikojmë shifrat nënave dhe grave të forta në kulturën gjendje të vështirë. Kjo është ndoshta shfaqja ime edgiest deri më sot, e mbushur me vëzhgimet tërbuar mbi racën, droga, seksualitetit - Gay-drejtë-çdo gjë në mes, i famshëm, kultura, politika - asgjë nuk është e shenjtë - të paktën të gjithë këtë NËNËS.

Unë jam i ngacmuar në mënyrë që unë bëra 2 postera turne! Faleminderit Austin rinj dhe Michael Gaughan për të bërë një punë të tillë të mahnitshme.

Unë jam duke nënshkruar disa postera të veçanta të kufizuara të drejtuar (M. Gaughan një më poshtë) për të gjithë ata që blen bileta para 1 korrik. Të gjithë ju duhet të bëni është të sjellë konfirmimin tuaj e-mail me data e blerjes tuaj biletave në tryezë Merch në shfaqje dhe ju do të merrni një poster të nënshkruar!

Unë do të jetë duke shkuar në shumë vende, me shpresë pranë jush, kështu që vijnë më poshtë!

xo - Margaret

Foto nga Austin Rinj - Design by Tour Dizajn

Nga Michael Gaughan


DATAT / QYTETET - BILETA ON-SHITJE 1 qershorin!

11-18 gusht: Provincetown, MA - Shtëpia Art
19 gusht: Cherry Grove, NY (Fire Island) - Ice Palace
6 shtator: Las Vegas, NV - Mirage
8 shtator: Shreveport, LA - Robinson Qendra Film
16 shtator: Atlanta, GA - punchline
17 shtator: Charlotte, NC - Comedy Zone
18 shtator: Louisville, KY - Improv
19 shtator: Nashville, TN - Zaines
20 shtator: Birmingham, AL - Stardome
21 shtator: Knoxville, TN - Bijou Theater
22 shtator: Asheville, NC - Orange Peel
24 shtator: Carrboro, NC - djep Cat
25 shtator: Annapolis, MD - Shef skenë dashit
26 shtator: Charlottesville, VA - Jefferson
28 shtator: Ridgefield, CT - Ridgefield Playhouse
29 shtator: Portland, ME - Teatri i Shtetit
30 shtator: Concord, NH - Qendra Capital për Arteve
2 tetor: Burlington, VT - Ground Lartë
3 tetor: Albany, NY - Teatri Swyer në vezë
5 tetor dhe 6: Cleveland, OH - Improv
Tetor 12 & 13: Portland, OR - Helium Comedy Club
26-30 tetor: London, UK - Leicester Theater Sheshi

Informata Bileta KETU

Gjej postimet e tjerë për News .

131 Komente. Add To Mix ...

 1. Columbus, Cincinnati, Cleveland, Indianapolis, Pittsburgh ... ju lutem vetëm të japë Midwest një kockë, Margaret! Ne të të dojë.

 2. Unë e di, unë e di, Fresno, California? Ne jemi të mirë për qendror barazim / veriore dhe ne mund të plotësoni një ngjarje !!!

 3. Margaret!

  Ju erdhi në Norfolk, VA disa vite më parë dhe se ishte show BEST komedi e kam ndjekur kurrë!
  I Love Love LOVE YOU!

  Unë do të kështu love it nëse ju ardhur përsëri në zonën tonë.
  Pleeeeeeeeeease ... ..

 4. Jo Milwaukee, WI apo Chicago, IL

  Si mund të merrni fix tonë të ri CHO në qoftë se ne nuk mund të shohim shfaqjen e re?

 5. Oh Guuurrrrllll ... Pse nuk Kaliforni?
  I guess I do të duhet të bëni ju në Vegas, AGAIN!
  Pleeez Ejani të AK-së ... Ju e dini që ju duan shumë.
  XOXO

 6. Ju lutemi të vijnë në Toronto, Kanada dhe martohet me mua (edhe pse unë kam një burrë tashmë - ai nuk do mend !!!) lol. Ne kemi nevojë që në veri të kufirit, kjo është një kohë. C'mon gurl, unë e di se ju jeni gati për të sjellë atë në për të PLEEEEEZE !!!!

 7. Sucks Margaret se ju nuk po vijnë për të EL LAY. Unë dua autograf tuaj nga një natë që u takuam në Banquet Barazi, dhe pic mrekullueshme që ju kurrë aq mirësjellje rënë dakord për të.
  ps ju jeni një kisser mirë, nga rruga ... ..xoxo

 8. Ju do të jetë i habitur në lidhje me këtë, por ju mund të kështu që të shesë në Amarillo ose Lubbock. Mund të marrë se në konsideratë tjetër të shkuar rreth. :)

 9. Ne nuk mund të presim derisa të shpallë datat më shumë turistike, Los Angeles ose Long Beach? Apo kudo në Cali, ju jeni kaq me vlerë një udhëtim rrugë.

 10. Nuk mund të presim për të parë ju në Louisville, KY në Improv.You duhej të arka lidhja # 1 Drag Trego në Midwest, ndërsa ju jeni në town.Lady Gaga did.See Ya

 11. Shikoni faqen e facebook Kraft Foods hënën ata postuar një ylber krenaria mbushur cookie Oreo me titullin "Krenari mbështetur dashuri!"
  JOB NICE KRAFT FOODS

 12. JU LUTEM, JU LUTEM vijnë në Tucson, Phoenix, Palm Springs apo kudo në Arizona, New Mexico apo jugore AK Ne ju duhet këtu.

Lini një Përgjigju