Grammy Nominimi për Best Comedy Album!

Margaret u propozua për djeshme e saj të tretë Grammy Award (në ditëlindjen e saj!). Cho varur - Live në Koncert nabs një kandidaturë Grammy Award në kategorinë Shkarko Comedy albumeve.

Nga Margaret: Unë jam ende në Badgastein, Austri dhe unë vetëm dëgjuar kam marrë 3 nom time Grammy, wow !!! Unë jam gati të yodel. Dhe Congrats për të gjithë të nominuarve në kategorinë tonë Jimmy Fallon, Tenacious D, Jim Gaffigan, Lewis Zi dhe ESP Kathy Griffin. Unë dua të ju djema!

Get Album KETU !


2 Komente. Add To Mix ...

Lini një Përgjigju